Księża posługujący w naszej parafii

Proboszcz – ks. Robert Kalisiak

Ks. Robert urodził się 19 sierpnia 1966 roku. Święcenia kapłańskie przyjął 30 maja 1998 roku.
W latach 2000-2008 pełnił posługę prokuratora w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Warszawsko-Praskiej.
Następnie został delegowany do tworzenia ośrodka duszpasterskiego na osiedlu Lewandów.
Wkrótce jednak został mianowany Proboszczem w parafii Matki Boskiej Loretańskiej w Kuligowie.
Po 6 letniej posłudze został mianowany Proboszczem parafii M.B. Częstochowskiej w Otwocku-Świdrze
a od 17 sierpnia 2016 roku zmienił parafię i został Proboszczem w naszej parafii.

Wikariusz – ks. Adam Kiesner

Ks. Adam pochodzi z parafii Matki Bożej Dobrej Rady w Wólce Mińskiej. Święcenia przyjął 2 czerwca 2012 r. z rąk Abp Henryka Hosera. Dotychczas posługiwał w 2 parafiach: Podwyższenia Krzyża Świętego w Dąbrówce i Św. Jakuba Apostoła w Jadowie. Z wykształcenia jest magistrem teologii. Ukończył Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie.
Od 25 sierpnia 2019 r. jest wikariuszem w naszej parafii.