W każdą niedzielę o 9.00 odprawiana jest Msza Święta zbiorowa.

Intencje na Msze Św. za zmarłych i żyjących można zgłaszać wcześniej albo przed samą liturgią.

W każdą środę o 17.30 odprawiamy najpierw nowennę do MB Nieustającej Pomocy w intencjach zgłoszonych przez parafian. Bezpośrednio po nowennie odprawiamy Mszę Świętą w tych intencjach.

(intencje do wspólnej modlitwy zgłaszamy w zakrystii) 

Prosimy, aby zgłaszać intencje Mszy Świętej najpóźniej 2 tygodnie przed terminem.

 

Poniedziałek,
5 grudnia

6.45

1) Gregorianka Tadeusza Rudnika

2) + Adama w 16. r. śm., Barbarę i Remigiusza Ludwiniaków, Antoninę Orłowską-Bombik, Stanisława Orłowskiego, zmarłych z rodzin Ludwiniaków i Orłowskich

Wtorek,
6 grudnia

6.45

1) Gregorianka Tadeusza Rudnika

2) zam. Irena Stępień

17.30

+ Mariannę, Danutę i Franciszka Dekarczyków, Aleksandra i Wiesława Ludwiniaków, Pawełka Kielaka, Alicję i Arkadiusza Zwierzchowskich, dziadków Ludwiniaków, Dekarczyków, Wojtyńskich i Banaszków

Środa,
7 grudnia

6.45

1) Gregorianka Tadeusza Rudnika

2) + Mariannę i Wiesława Sadochów z okazji imienin, Danutę, Józefa i Sławomira Główków, Stefana Stępnia, Anielę Ostrowską, Zofię i Stanisława Wojdynów, dziadków Sadochów i Gąsiorków

17.30

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, Msza św. zbiorowa

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

Czwartek,
8 grudnia

6.45

1) Gregorianka Tadeusza Rudnika

2) + Sławomira w 19. r. śm., Joannę, Stanisława i Annę Tlagów, Celinę i Mariana Sałańskich, Bonifacego i Zofię Wilczaków, zmarłych z rodzin Tlagów, Wilczaków, Kośków, dusze w czyśćcu cierpiące

Piątek,
9 grudnia

6.45

1) Gregorianka Tadeusza Rudnika

2)+ Wiesława z okazji imienin, Mariannę i Seweryna Perzanowskich

17.30

+ Janinę i Jana, Stanisława i Józefę Taborów, Helenę i Franciszka Kurków

Sobota,
10 grudnia

6.45

1) Gregorianka Tadeusza Rudnika

2) + Józefa w r. śm., Stefanię, Henryka, Józefa, Henryka i Kazimierza Wróblów, Stefanię i Kazimierza Szulimów, Genowefę Kamińską, dziadków

Niedziela,
11 grudnia

7.00

Gregorianka Tadeusza Rudnika

9.00

Msza Święta zbiorowa w intencjach za żywych i zmarłych

10.30

1) + Mariannę, Bogdana Fijołków, dziadków Fijołków i Gontarczyków, Andrzeja Stępnia, Elżbietę Wiśniewską, Eugeniusza Gontarczyka

2) + Andrzeja Zborackiego w 19. r. śm., Stanisławę i Stanisława Ławników, Stanisławę i Henryka Zborackich, Stanisława Żołka

12.00

1) + Henrykę w 4. r. śm. i Stanisława Bieniaków, Józefa Szczęsnego, zmarłych z rodzin Bieniaków, Szczęsnych, Stankiewiczów i Zychów

2) + Wiesława w 9. r. śm., Marię, Józefa, Henryka i Stanisława Kielczyków, brata Zdzisława i rodziców Jankowskich, Mariana Maguzę

17.30

+ Halinkę w 11. r. śm., Jana i Józefę Górskich, Mariana Świderskiego, zmarłych z rodzin Górskich, Urbanowskich, Świderskich i Mataków