Cotygodniowa Msza św. w niedziele o godz. 9.00 jest Mszą św. zbiorową.

Intencje na te Msze św. można zgłaszać wcześniej albo tuż przed samą Mszą św. zarówno za zmarłych jak i żyjących

jako piękny i bezcenny dar dla jednych jak i drugich.

W każdą środę o godz. 17.30 odprawimy najpierw nowennę do MB Nieustającej Pomocy w intencjach zgłoszonych przez parafian a bezpośrednio po nowennie jest odprawiona Msza św. w tych intencjach.

(intencje do wspólnej modlitwy zgłaszamy w zakrystii)

Intencję na Mszę św. nie zbiorową najlepiej zgłosić miesiąc przed terminem.

Nie podanie intencji na  2  tygodnie przed terminem będzie rozumiane jako rezygnacja z zajętej Mszy św.

15 lipca

16 lipca

+ za Jana Tlagę, intencja zamówiona przez rodzinę Rozbickich

17 lipca

7.30

+ za Czesława, Zofię, Tadeusza Fuśników, Jana i Eugenię Gorczyńskich, Stanisława Skorupskiego, Jana i Dariusza Laskowskich.

Nowenna do MB Nieustającej pomocy

a po niej Msza św. zbiorowa

18 lipca

19 lipca

7.30

za Czesławę Sałańską z okazji imienin, Franciszka Sałańskiego, Mariannę i Bronisława Ołdak, dziadków Sałańskich i Ludwiniak i z całej rodziny Kacprzak i Kurek.

17.30

+ za Wiesława w 31 rocznicę śmierci, Mariannę Sadocha, Stefana Stempnia, Sławomira i Józefa Główka, dziadków: Wojdynów, Sadocha i Gąsiorka, zmarłych z rodziny Sadochów, Wojdynów i Gąsiorek.

20 lipca

21 lipca

7.00

+ za Henrykę, Wacława Stępień, Feliksę, Piotra, Józefa, Henryka, Stefana Ludwiniak, Feliksę, Antoniego, Ryszarda i Sebastiana Pszczółkowskich, Teresę, Stanisława i całą rodzinę Kosińskich.

9.00

Msza św. zbiorowa w intencjach za „żywych” i za „zmarłych”

10.30

1. + za Czesława Kurek,

2. 75. lecie urodzin Wandy Orych.

12.00

1. za Mariannę i Henryka Sobotów,

2. + za Henryka, Tadeusza, Stanisława i Aleksandrę Laskowskich, Mariannę i Jana Ludwiniak, Tomasza i Mariannę Tarsalewskich.

Koncelebra

1. + za Henrykę Gzowską w 11 rocznicę śmierci, Tadeusza i Kazimierza Gzowskich, Władysława i Mariannę Grabskich, Marka Budka,

2. + za Genowefę Gorczyńską w 1 rocznicę śmierci i Stanisława Gorczyńskiego w 2 rocznicę śmierci.