1. Przypominamy, że w każdą niedzielę Msza św. o godz. 9.00 jest Mszą Św. zbiorową w intencjach zgłoszonych wcześniej albo tuż przed samą Mszą św. zarówno za zmarłych jak i za żyjących (m.in. z okazji imienin, urodzin, rocznicy ślubu) jako piękny i bezcenny dar dla jednych jak i drugich. Przypominamy także, że w każdą środę o godz. 17.30 przed obrazem MB Nieustającej Pomocy odprawiamy najpierw nowennę do MB w intencjach zgłoszonych przez parafian a bezpośrednio po nowennie sprawujemy Mszę św. w tych intencjach. Intencje do wspólnej modlitwy zgłaszać można już wcześniej albo tuż przed nowenną w zakrystii.

2. Od października w naszej parafii zacznie się kurs przedmałżeński. Spotkania będą odbywać się we wtorki o 19.00. Zapisy na pierwszym spotkaniu, 1 października. Odbędzie się 5 dwugodzinnych katechez.

3. Chór Parafialny zapraszamy na spotkanie w środę, 18 października, po Mszy wieczornej.

4. Rodziców i dzieci przygotowujące się w tym roku szkolnym do I Komunii Świętej zapraszamy na Mszę Świętą 13 października o 1600. Komunia odbędzie się 9 maja.

5. W tym tygodniu, w poniedziałek wspominamy Korneliusza i Cypriana, w środę – Stanisława Kostkę, patrona Polski, w czwartek – Januarego i Roberta, w sobotę – Mateusza Apostoła. Solenizantom składamy serdeczne życzenia.