1. Przypominamy parafianom, aby zakrywali usta i nos, zachowywali 1,5-metrowe odstępy między rodzinami w czasie liturgii, a także wychodzenia z kościoła.

2. W związku z ograniczeniami sanitarnymi, w przypadku dużej ilości wiernych Msze Święte będą odprawiane równocześnie w górnym i dolnym kościele.

3. W piątek, 23 kwietnia przeżywamy odpust parafialny – uroczystość św. Wojciecha. Główna Msza z procesją o 17.30. Zapraszamy asystę liturgiczną i procesyjną. Tego dnia nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.

4. W niedzielę, 2 maja o 16.00 Msza św. dla kandydatów do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców.

5. W aktualnym „Idziemy” polecamy artykuł Jerzego Wojciewskiego „Cud w Oziornoje” o polskim sanktuarium w Kazachstanie.

6. W intencji zmarłych zgłoszonych w wypominkach rocznych będziemy modlić się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca na Mszy św. o 12.00 (będą odczytane przed nią).

7. Prosimy, aby intencje Mszy Świętych podawać najpóźniej 2 tygodnie przed terminem i na kartkach.