1. Przypominamy parafianom, aby zakrywali usta i nos, zachowywali 2-metrowe odstępy między rodzinami w czasie liturgii, a także wychodzenia z kościoła i obrzędów na powietrzu.

2. W związku z ograniczeniami sanitarnymi, w przypadku dużej ilości wiernych Msze Święte będą odprawiane równocześnie w górnym i dolnym kościele.

3. W związku z pandemią kolęda nie odbędzie się w tradycyjnej formie. Od poniedziałku, 18 stycznia będziemy będą odprawiane Msze Święte i różaniec w kościele w intencji poszczególnych sołectw. Msze będą odbywać się od poniedziałku do soboty o 17.30.

4. Spotkania kandydatów do bierzmowania odbędą się w następujących terminach:

• wtorek, 12 stycznia – dziewczęta ze szkół podstawowych po Mszy Świętej o 17.30,

• czwartek, 14 stycznia – chłopcy ze szkół podstawowych o 18.00,

• sobota, 16 stycznia – dziewczęta i chłopcy ze szkół średnich o 15.00.

1. W tygodniku „Idziemy” polecamy m.in. artykuł „Parafia Nieustającej Pomocy” o historii kościoła w Duczkach.

2. W związku z pandemią kolęda nie odbędzie się w tradycyjnej formie. W kościele odprawimy Msze Święte o 17.30, a po nich odmówimy różaniec w intencji następujących sołectw:

poniedziałek, 18 stycznia – Choiny,
    wtorek, 19 stycznia – Cygów,
    środa, 20 stycznia – Czubajowizna,
    czwartek, 21 stycznia – Dąbrowica,
    piątek, 22 stycznia – Helenów,
    sobota, 23 stycznia – Józefin.

3. W intencji zmarłych zgłoszonych w wypominkach rocznych będziemy modlić się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca na Mszy św. o 12.00 (będą odczytane przed nią).

4. Prosimy, aby intencje Mszy Świętych podawać najpóźniej 2 tygodnie przed terminem i na kartkach.

Dwanaście miesięcy 2021 roku,
Niech będą najlepsze dla każdego z Was.
Radość i nadzieję niezmiennie nieś w sercu,
Przez cały rok na ten lepszy czas.
Ze słońcem nad głową i w duszy,
Miej zdrowie wyzwania brać.
Nie żałuj niczego co minęło,
Łap wiatr w żagle i odważnie do przodu patrz.
Miej przyjaciół i rodzinę u boku,
365 dni na spełnienie marzeń.

Z głębi serca życzą
ks. Robert i ks. Adam,