OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Przypominamy, że w każdą niedzielę Msza św. o godz. 9.00 jest Mszą św. zbiorową w intencjach zgłoszonych wcześniej albo tuż przed samą Mszą św. zarówno za zmarłych jak i za żyjących (m.in. z okazji imienin, urodzin, rocznicy ślubu) jako piękny i bezcenny dar dla jednych jak i drugich. Przypominamy także, że w każdą środę o godz. 17.30 przed obrazem MB Nieustającej Pomocy odprawiamy najpierw nowennę do MB w intencjach zgłoszonych przez parafian a bezpośrednio po nowennie sprawujemy Mszę św. w tych intencjach. Intencje do wspólnej modlitwy zgłaszać można już wcześniej albo tuż przed nowenną w zakrystii.

2. Msze św. w okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień) są odprawiane codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 7.00 oraz we wtorki, środy i piątki o godz. 17.30. W niedziele Msze św. odprawiane są tak jak przez cały rok – o godz. 7.00, 9.00, 10.30 (z udziałem dzieci), 12.00 i 17.30.

3. Spowiadać będziemy w okresie wakacyjnym 15 minut przed Mszą św. poranną i wieczorną oraz – jeśli będzie taka potrzeba – także bezpośrednio po Mszy św.

4. Kancelaria parafialna w czasie wakacji będzie czynna w poniedziałek, środę i sobotę rano 8.30 – 9.00 a także w środę po południu w godz. 18.30-19.30. Sprawy ważne, związane z pogrzebami, kiedy kancelaria jest nieczynna, należy uzgodnić z księdzem w zakrystii przed lub po Mszy św. porannej bądź wieczornej. Jest też możliwość całodziennego kontaktu telefonicznego z ks. dyżurnym: +48 510 230 723.

5. W okresie wakacyjnym nie będziemy rozdawali i rozwiązywali „Ziarenek”, nie będzie drukowana gazetka parafialna oraz nie będzie aktualizowana parafialna strona internetowa.

ŻYCZYMY PIĘKNYCH, SŁONECZNYCH, CIEKAWYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI 🙂