1. Zapraszamy do uczestnictwa w niedzielnych Mszach Świętych o 12.00 za pośrednictwem YouTube parafii Poświętne (do zakończenia epidemii koronawiursa). Transmisje będą publikowane pod linkiem: www.youtube.com/channel/UCFEUrq2sei0jwdfYantM1Ow

2. Nabożeństwa majowe są odprawiane codziennie po Mszy Wieczornej o 17.30, a w niedzielę po Mszy Świętej o 12.00. Z powodu epidemii koronawirusa odwołujemy Msze Święte majowe w sołectwach.

3. Od niedzieli, 17 maja obowiązują nowe przepisy w kościołach – 1 wierny na 10 m². W naszej świątyni w Mszy Świętej lub innym obrzędzie może uczestniczyć maksymalnie 60 osób. Prosimy parafian, aby stosowali się do obowiązku zakrywania ust i nosa, zachowywali 2-metrowe odstępy między rodzinami w czasie liturgii, Komunii Świętej i wychodzenia z kościoła.

4. W najbliższy czwartek, 28 maja przypada 39. rocznica śmierci czcigodnego Sługi Bożego Stefana Wyszyńskiego.

5. Od piątku, 22 maja do soboty, 30 maja trwa Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego. Zachęcamy do modlitwy.

6. W najbliższą sobotę, 30 maja o 20.00 w kościele odbędzie się czuwanie modlitewne przed Zesłaniem Ducha Świętego. Zapraszamy do uczestnictwa.

7. Za tydzień Niedziela Zesłania Ducha Świętego, w związku z tym przypominamy o obowiązku przyjęcia Komunii Świętej Wielkanocnej.

8. Rocznica I Komunii Świętej odbędzie się w Boże Ciało na Mszy Świętej o 12.00.

9. Zachęcamy do lektury tygodnika „Idziemy”. W numerze wiele artykułów o kardynale Stefanie Wyszyńskim. Jest możliwość nabycia numeru w wersji pdf na stronie: idziemy.pl.

10. Zachęcamy do uczestnictwa w spowiedzi, po uprzednim kontakcie telefonicznym z kapłanem. Numer kontaktowy: 510 230 723. Polecamy zapoznać się z warunkami dobrej spowiedzi na stronie: https://kapucyni.warszawa.pl

11. Bierzmowanie zostało przełożone. Konkretny termin nie został jeszcze ustalony z biskupem. Nastąpi to wówczas, gdy ustanie epidemia koronawirusa.

12. W intencji zmarłych zgłoszonych w wypominkach rocznych będziemy modlić się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca na Mszy Św. o 12.00 (będą odczytane od 11.20) oraz w pierwsze wtorki miesiąca o 17.30 (różaniec od 17.00).

13. Prosimy, aby intencje Mszy Świętych podawać najpóźniej 2 tygodnie przed terminem i na kartkach.