1. Bóg zapłać parafianom, którzy uczestniczyli w pogrzebie ks. prałata Stanisława Marczuka. A także wszystkim, którzy ofiarowali modlitwę w Jego intencji.

2. Zapraszamy rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Święte na spotkanie w dziś po Mszy wieczornej.

3. Spotkania kandydatów do bierzmowania odbędą się w terminach:

• wtorek, 21 września – chłopcy i dziewczęta klas 8 szkoły podstawowej po Mszy Świętej o 17.30,

• sobota, 25 września – młodzież klas I i II szkół średnich: dziewczęta o 15.00, chłopcy o 16.00.

4. Kurs przedmałżeński w naszej parafii rozpocznie się we wtorek, 28 września o 19.00. Odbędzie się cykl 10 wtorkowych spotkań, trwających około godziny. Zapisy na pierwszym spotkaniu.

5. W aktualnym numerze „Idziemy” polecamy artykuł Piotra Kościńskiego „Złowrogie manewry” o sytuacji za naszą wschodnią granicą.

6. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu w każdą sobotę po porannej Mszy Świętej. Adoracja trwa do 9.00.

7. W intencji zmarłych zgłoszonych w wypominkach rocznych będziemy modlić się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca na Mszy św. o 12.00 (będą odczytanie przed nią).

8. Prosimy, aby intencje Mszy Świętych podawać najpóźniej 2 tygodnie przed terminem i na kartkach.