Piknik parafialny 2023

W niedzielę, 4 czerwca na terenie parafii odbył się piknik parafialny z okazji 25. rocznicy święceń kapłańskich ks. proboszcza Roberta Kalisiaka. Wydarzenie rozpoczęła Msza Święta w intencji ks. proboszcza. Szczególnym gościem był biskup senior Kazimierz Romaniuk, który poprowadził Koronkę do Miłosierdzia Bożego i poświęcił witraże.

Tego dnia dużo działo się też na scenie, gdzie wystąpili m.in. Klub Seniora, para tancerzy, nasza schola – w kierunku nieba, chór parafialny, Tomasz Kamiński – muzyk bluesowy, dzieci z 2 klasy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowych Ręczajach i wielu innych. Nie mogło zabraknąć urodzinowego tortu. Uczestnicy mogli również skosztować kiełbaski z grilla, ciasta, popcornu i innych przysmaków. Równolegle odbywały się konkursy, które prowadziły członkinie chóru. Dużo radości przyniósł parafianom quiz – czy znasz swojego proboszcza? Piknik zakończyła zabawa taneczna. Muzyczną oprawę zapewnił Duet Diament.